restaurace Taverna Rajhrad u Brna restaurace klášterní Taverna u benediktinů Rajhrad velký sál

Kariéra

* nabídka práce Kuchař – vedoucí směny

na pozici Kuchaře přijmeme zájemce o práci s praxí a opravdovým zájmem o gastronomii. Pracovní pozice je určena těm, kteří berou řemeslo jako své poslání a chtějí se v tomto oboru realizovat. Předpokladem je bezproblémová komunikace v kolektivu kuchyně, 100% znalost a aplikace hygienických norem, HACCP, využití sezónních surovin, znalost tvorby jídelního lístku, ceny surovin, zkušenosti s přípravou akcí ( ca 100 osob) a denní nabídky. Hlavní zaměření kuchyně: A la carte, Pizza, čerstvá pasta, denní menu, a la menu. Pracovní doba max 15 směn, mzda až 30.000 Kč/ měsíc. Více info na restauraci.

restaurace Klášterní taverna u Benediktinů Rajhrad

Restaurace Rajhrad Taverna u Benediktinů Klášter 1 Rajhrad

 

 

 

 

* nabídka práce SERVÍRKA/ČÍŠNÍK – vedoucí směny

– na tuto pozici  přijmeme zájemce s opravdovým zájmem o gastronomii,  se znalostmi s výrobou a podáváním vína, znalostmi s výrobou a podáváním piva a řízením pivního hospodářství, znalostmi a přehledem výroby a podáváním alkoholických nápojů. Příjemné vystupování, komunikace se zákazníkem AJ, NJ, odpovědnost za svěřené hodnoty jsou základním předpokladem pro výkon práce. Pracovní doba max 15 směn, mzda až 25.000 Kč/ měsíc. Více info na restauraci.

* nabídka práce –  Brigáda – zmrzlina

od Června 2020 přijmeme zájemce na brigádu – prodej točené zmrzliny na dpp. Jde o dlouhodobou brigádu, praxe výhodou, ale není podmínkou. Vhodné pro studentky VŠ. Více info na restauraci.

restaurace Taverna Rajhrad u Brna restaurace , bar pizzerie

Restaurace Rajhrad u Brna restaurace, pizzerie, bar, restaurace Taverna Rajhradu Brna, Klášter 1, Rajhrad