restaurace Taverna Rajhrad u Brna restaurace klášterní Taverna u benediktinů Rajhrad velký sál

Kariéra

* nabídka práce –  Brigáda – zmrzlina

přijmeme zájemce na brigádu – prodej točené zmrzliny na dpp. Jde o dlouhodobou brigádu, praxe výhodou, ale není podmínkou. Vhodné pro studentky VŠ.

* nabídka práce –  mytí nádobí, pomocná kuchařka

přijmeme zájemce na pozici mytí nádobí, pomocná kuchařka na HPP, nebo dlouhodobou brigádu, vhodné pro studentky VŠ.

* nabídka práce –  Pizzař/ka

přijmeme zájemce na pozici pizzaře/ky, na stálý pracovní poměr, nebo dlouhodobou brigádu,  praxe výhodou, ale není podmínkou.

* nabídka práce Kuchař

na pozici Kuchaře přijmeme zájemce o práci s praxí a opravdovým zájmem o gastronomii. Pracovní pozice je určena těm, kteří berou řemeslo jako své poslání a chtějí se v tomto oboru realizovat. Předpokladem je bezproblémová komunikace v kolektivu kuchyně, 100% znalost a aplikace hygienických norem, HACCP, využití sezónních surovin, znalost tvorby jídelního lístku, ceny surovin, zkušenosti s přípravou akcí ( ca 100 osob) a denní nabídky. Hlavní zaměření kuchyně: A la carte, Pizza, čerstvá pasta, denní menu, a la menu

restaurace Klášterní taverna u Benediktinů Rajhrad

Restaurace Rajhrad Taverna u Benediktinů Klášter 1 Rajhrad

* nabídka práce CUKRÁŘ

na pozici cukráře přijmeme zájemce s kreativitou a nápady nekonečného rozsahu, znalostí využití surovin a cenotvorby v daném oboru. Pracovní pozice je vhodná pro zájemce, kteří chtějí každý den překvapit hosty nejen vzhledem a chutí své práce.

* nabídka práce SERVÍRKA/ČÍŠNÍK

– na tuto pozici  přijmeme zájemce s opravdovým zájmem o gastronomii, znalostmi s výrobou a podáváním piva a řízením pivního hospodářství, znalostmi a celkovým přehled výroby a podáváním alkoholických nápojů, znalostmi s výrobou a podáváním vína. Příjemné vystupování, komunikace se zákazníkem AJ, NJ, odpovědnost za svěřené hodnoty jsou základním předpokladem pro výkon práce.

restaurace Taverna Rajhrad u Brna restaurace , bar pizzerie

Restaurace Rajhrad u Brna restaurace, pizzerie, bar, restaurace Taverna Rajhradu Brna, Klášter 1, Rajhrad