Práce

Přijmeme studentky a studenty na dlouhodobou spolupráci tel.: 774884100

  • úklid a mytí nádobí
  • obsluha
  • rozvoz jídel

Nabídka práce Pizzař/ka

Nabídka práce KUCHAŘ/ka

– restaurace Klášterní taverna Rajhrad přijme na pozici kuchaře zájemce o práci s praxí a opravdovým zájmem o gastronomii. Pracovní pozice je určena těm, kteří berou řemeslo jako své poslání a chtějí se v tomto oboru realizovat.

Předpokladem je bezproblémová komunikace v kolektivu kuchyně, 100% znalost a aplikace hygienických norem, HACCP, využití sezónních surovin, znalost tvorby jídelního lístku a ceny surovin, zkušenosti s přípravou akcí ( ca 100 osob) a denní nabídky.

Hlavní zaměření kuchyně: A la carte, Pizza, čerstvá pasta, denní menu, a la menu

 

Klášterní taverna u Benediktunů rajhrad

CUKRÁŘ – na pozici cukráře přijmeme zájemce s kreativitou a nápady nekonečného rozsahu, znalostí využití surovin a cenotvorby v daném oboru. Pracovní pozice je vhodná pro zájemce, kteří chtějí každý den překvapit hosty nejen vzhledem a chutí své práce.

BARMAN

– na pozici barmana přijmeme zájemce s opravdovým zájmem o gastronomii, znalosti s výrobou a podáváním piva, znalostí a řízení pivního hospodářství, znalostí a celkový přehled veškerých alkoholických nápojů, znalostí s výrobou a podáváním vína.

SERVÍRKA/ČÍŠNÍK

– na tuto pozici  přijmeme zájemce s opravdovým zájmem o gastronomii, znalostmi s výrobou a podáváním piva a řízením pivního hospodářství, znalostmi a celkovým přehled výroby a podáváním alkoholických nápojů, znalostmi s výrobou a podáváním vína. Příjemné vystupování, komunikace se zákazníkem AJ, NJ, odpovědnost za svěřené hodnoty jsou základním předpokladem pro výkon práce.

Brigádník

– přijmeme brigádníky do gastronomického provozu s ochotou učit se a pracovat.

Pomocná síla do kuchyně

– přijmeme do kuchyně na mytí nádobí, přípravu zeleniny, úklid a pod.

Více info na 777 778 118 , CV zasílejte na rajhrad@ktaverna.cz

Obchodní zástupce pro prodej italských vín – CV na rajhrad@ktaverna.cz