Kariéra

TAVERNA Rajhrad🍕
📢 Hledáme k nám nové tváře, a to do kuchyně i na plac… Inspirujeme se italskou kuchyní, kde pracujeme jen s těmi nejlepšími surovinami… Děláme si vlastní pastu, máme skvělé těsto na pizzu na které jsme opravdu hrdí… Práce u nás je různorodá, pestrá a proto se u nás určitě nudit nebudeš naopak uvítáme tvé zkušenosti a i my se rádi něco dalšího naučíme… Nemusíš být zrovna MasterChef🔪 ani sommelier🍷, ale nějaké základní znalosti a nadšení pro gastronomii bychom uvítali. Všechno další Ti samozřejmě rádi ukážeme… Za to Ti nabídneme férovou mzdu odpovídající tvým výkonům a náplni práce, Multisport kartu, zvýhodněné nápoje i strava na pracovišti i ve tvém volnu🍕🧋… Pro bližší info neváhej a zavolej📲 547 211 050 nebo se rovnou k nám zastav do restaurace ✌️

přijmeme na HPP nebo DPP zaměstnance/kyně na tyto pozice:

● Kuchař/ka s praxí,

znalost a dodržování HACCP a hygienických standardů, odpovědnost. Možno i jako dlouhodobá BRIGÁDA na VÍKENDY, na DPP s výplatou v neděli po směně. Pracovní doba 8.50 až 21.15 hod. 2500 Kč na DPP.

Číšník/servírka/barman/ka s praxí,

etiketa, příjemné vystupování, odolnost proti stresu. BRIGÁDA na VÍKENDY na DPP, výplata v neděli. Pracovní doba 9.00 až 22.00. 1600 až 2500 Kč na DPP

Řidič/ka pro rozvoz jídel, ŘP sk B,

odpovědnost, příjemné vystupování. Mimo rozvoz se podílí na činnostech souvisejících s provozem restaurace. BRIGÁDA na VÍKENDY, výplata v neděli po směně. Pracovní doba 11 až 21 hod. 140 Kč/hod na DPP.

* PRODEJ ZMRZLINY a nápojů, Obsluha venkovního baru od 5/2023. Prodej zmrzliny, čepovaných nápojú a doplňkového sortimentu.

  • CUKRÁŘ/KA pro přípravu zákusků a pohárů, možno také jako spolupracující OSVČ.

—————————————————————————

Profesní životopis prosím zašlete na rajhrad@ktaverna.cz nebo osobně na restauraci

Možností je také DPP převážne na víkendy . Platime 1600- 2000 kč / směnu dle dosažených profesních zkušeností.

Pro více informací volejte denně 9 až 11hod na tel: 547211050

restaurace Klášterní taverna u Benediktinů Rajhrad

Restaurace TAVERNA u Benediktinů Klášter 1 Rajhrad

restaurace Taverna Rajhrad u Brna restaurace , bar pizzerie
Restaurace TAVERNA Rajhrad u Brna restaurace, pizzerie, bar, restaurace TAVERNA Rajhrad u Brna, Klášter 1, Rajhrad