Kariéra

Servírka/číšník – Brigáda na víkendy nejen pro studenty/ky 1600 Kč / směnu na DPP

KUCHAŘ

Pracovní pozice Kuchař/Kuchařka.

Praxe, vyučen v oboru, odpovědnost, samostatnost,
slušné vystupování (otevřená kuchyně).

Krátký - dlouhý týden, 15/16 směn.
Platové ohodnocení 42000 Kč + odměny

Popis pracovní pozice
Příprava teplých, studených a dietních pokrmů.
Zodpovědnost za přesné dodržování receptur, kvality a množství použitých surovin.
Aranžování a dekorování pokrmů před podáváním.
Zodpovědnost a péče o kuchyňské vybavení.
Dodržování přísných hygienických standardů a zásad. Znalost HACCP

Více informací o restauraci a jídelním lístku najdete na www.ktaverna.cz

SERVÍRKA / ČÍŠNÍK

PRestaurace TAVERNA Rajhrad nabízí pracovní přiležitost pro zájemce s opravdovým zájmem o soucasnou moderní gastronomii. Nabízíme práci v mladém dynamickem kolektivu na HPP, nebo dlouhodobou brigadu na DPP, firemní benefity, jedinečné pracovni prostředí a individuální pracovní ohodnocení. Požadujeme příjemné vystupování, praxe v oboru min 3 roky komunikace se zákazníkem AJ, NJ. Platové ohodnocení 35000 Kč + individuální odměny.

Brigáda na víkendy 1600Kč /den na DPP

Pizzař/ka

praxe, zkušenost s pizzou jsou základním předpokladem k výkonu práce. HPP 15 směn, až 33.000 Kč.

restaurace Klášterní taverna u Benediktinů Rajhrad

Restaurace TAVERNA u Benediktinů Klášter 1 Rajhrad

restaurace Taverna Rajhrad u Brna restaurace , bar pizzerie
Restaurace TAVERNA Rajhrad u Brna restaurace, pizzerie, bar, restaurace TAVERNA Rajhrad u Brna, Klášter 1, Rajhrad