restaurace Rajhrad hruška ve víně na polštářku fialky restaurace klášterní taverna u benediktiů rajhrad menu obědy večeře svatby promoce olavy

TAVERNA

Restaurace Klášterní TAVERNA u Benediktinů Rajhrad u Brna

restaurace Klášterní Taverna u Benediktinů  Rajhrad je poctivá česká kuchyně, čerstvé těstoviny (italsky pasta), italská pizza, grill s velkou letní zahrádkou pod kaštany, výčep a 8 výčepních kohoutů pro vybraná piva z 300 pivovarů z ČR z chlazeného proskleného pivního boxu, vinotéka pro nákup vína s sebou, italská káva carraro, italská točená zmrzlina připravovaná na špičkovém italském stroji značky carpigiani.

Restaurace a pizzerie  Taverna se nachází v klášterním komplexu nejstaršího kláštera na Moravě, který projektoval Giovanni Santini Aichel.

Jedete a kole a potřebujete se občerstvit v příjemném prostředí na pivní zahrádce ve stínu chráněných kaštanů, nebo hledáte příjemné prostory pro svatební hostinu? Máme vše, co potřebujete, abyste byli spokojeni. Klášterní Taverna u Benediktinů v Rajhradě nabízí klidné a příjemné prostředí pro rodinné akce , významné události, firemní prezentace a večer při svíčkách.

Přijměte pozvání do restaurace Klášterní taverna Benediktinů v Rajhradě u Brna, která je součástí významné chráněné kulturní památky Benediktinského kláštera, jehož historie sahá do roku 1045, kdy byl dle historických záznamů tento nejstarší klášter na Moravě založen a na jehož dalším rozvoji se svými návrhy podílel barokní architekt Giovanni Santini – Aichel.

Restaurace nabízí poctivou českou a středozemní kuchyni obohacenou o prvky moderní gastronomie, více druhů čepovaných piv z malých i velkých pivovarů, a vinný bar s cílem představit vybraná vína z nejznámějších vinařských regionů.
Celková kapacita taverny je 130 míst. Menší skupiny mohou využít salonek pro ca 14 osob. Pro svatební hostiny, firemní setkání a jiné významné akce je k dispozici velký sál s kapacitou až 80 míst. V letních měsících je v provozu letní zahrádka s kapacitou až 180 míst.
Rezervace přijímáme na tel. +420 547 211 050 ,
Rezervace pro turistické skupiny přijímáme na tel +420 774 884 100
Těšíme se na setkání s Vámi.